reklam
Ana Sayfa Gündem, Teknoloji 29 Nisan 2022 602 Görüntüleme

Anamur 7 / 24 TOUR’dan Şehit Ailelerine Ücretsiz Servis

Anamur 7 / 24 TOUR’dan Şehit Ailelerine Ücretsiz Servis

Anamur Haber Merkezi ( 29 Nisan 2022 )

Anamur 7 / 24 TOUR Seyahat Acentası , müthiş bir kampanya ile hizmet vermeye başladı.

Anamur 7 / 24 TOUR Seyahat Acentası yetkilileri yaptığı açıklamada ; ” 21 Şubat 2022 tarihinde A GRUBU Seyahat Acentası olarak NOMİA Yat ve Tekne Turları Firma yöneticisi Batuhan TEMEL , Ecevit ORTAÇ ve Mehmet Tahir ASLAN tarafından kurulan ve TÜRSAB Belgesini alan ANAMUR 7-24 TOUR  hizmete başladı.

Anamur halkına ve Anamur’u ziyaret edecek tüm misafirlerimize Gazipaşa – Anamur – Bozyazı-Gazipaşa Havalimanı transfer hizmeti vermenin yanında Yurtiçi-Yurtdışı Turlar, Yurtiçi Bölgesel Turlar, Günübirlik Kültür ,Tarihi Turlar , Yat-Tekne Turlarının organizasyonu / düzenlemesi ve Outdoors Spor Etkinlikleri ile ilgili daha kaliteli, daha güvenli, daha konforlu hizmet verecektir. Anamur 7 / 24 TOUR Seyahat Acentamızda , şehit ailelerimiz havalimanı servisimizden  ücretsiz yararlanacaktır ” dedi.

Anamur Haber Merkezi  Haber Sitesi olarak bizde , Şehit Ailelerine ücretsiz havalimanı servisi veren Anamur 7 / 24 TOUR Seyahat Acentası işletmecileri Batuhan TEMEL , Ecevit ORTAÇ ve Mehmet Tahir ASLAN’ı tebrik eder , hayırlı işler dileriz

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site web sitesi kurma By Uzman Tescil