reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, Teknoloji 13 Kasım 2021 653 Görüntüleme

ANAMUR ” TEMELBEY MUZ ” Marka Tescil Belgesi Aldı

ANAMUR ” TEMELBEY MUZ ” Marka Tescil Belgesi Aldı

Anamur Haber Merkezi /

Anamur’un sevilen iş adamlarından ve 40 yıllık muz üreticisi Veli Kadir TEMEL, sahibi bulunduğu   TEMELBEY MUZ işletmesine , Türk Patent ve Marka Kurumundan işletmesini kurumsal kimliğe kavuşturan marka tescil belgesini aldı.

Bilindiği gibi önceleri sadece Anamur ve çevresinde yetiştirilen muzun üretimi , son beş yılda en az  iki kat artarken üretim alanlarına  Hatay’dan Muğla’ya kadar olan sahil bölgeleri de dahil olmuştu. TEMELBEY MUZ, kendi ürettiği ve işlediği muza Türk Patent ve Marka Kurumundan tescil alarak  , Anamur’a has kokuya ve aromaya sahip kendi ürettiği ve işlediği Anamur Muzunu tüketici ile buluşturmayı hedefliyor.

Türk Patent ve Marka Kurumundan aldıkları belge ile Anamur’un marka tescilli firması olan TEMELBEY MUZ  işletmecisi Veli Kadir TEMEL yaptığı açıklamada , ” Türk Patent ve Marka Kurumuna 19.01.2021 tarihli müracaatımız ile isim logo tescil hakkını almış bulunmaktayız.

Bu tarihten itibaren isim hakkı firmamıza ait olup , isim ve logomuzun firmamızdan izinsiz kullanılması suçtur. Gereğini tüm kamuoyuna ilan ederiz ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Türk Patent ve Marka Kurumundan işletmesini kurumsal kimliğe kavuşturan marka tescil belgesini alarak ilçemizin marka tescilli firması olan TEMELBEY MUZ işletmesini tebrik eder, başarılar dileriz.

kaynak : www.anamurpostasi.com

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site web sitesi kurma By Uzman Tescil